Jubilejný kalendár na rok 2021

Jubilejný kalendár na rok 2021 – Tehlička pre pútnické centrum v Klokočove

V súvislosti s prežívaním Jubilejného roka osláv 350. výročia zázraku slzenia ikony Presvätej Bohorodičky v Klokočove (Jubilejný rok) sme pripravili viacero podujatí, ktoré sa pre situáciu pandémie nemohli uskutočniť, prípadne sa konali v obmedzenom rozsahu.


Medzi tie, ktoré sa však podarilo pripraviť patrí i Jubilejný kalendár na rok 2021, vydaný Gréckokatolíckou eparchiou ako prezentácia duchovného života nášho najväčšieho pútnického miesta v Klokočove, a zároveň ako podpora pre projekt Pútnického centra, ktorý tam vzniká.


Tieto kalendáre sú pozvaním prežiť budúci rok s pohľadom na duchovnú atmosféru pútnického miesta v Klokočove vyjadrenú vo fotografiách jednotlivých mesiacov roka, a tiež ako možnosť materiálnej podpory projektu Pútnického centra tým, že každý kto si zakúpi Jubilejný kalendár na rok 2021 v sume 14,99 € prispieva „symbolickou tehličkou“ pre výstavbu budovy Pútnického centra. Je to jedinečná možnosť zúčastniť sa na budovaní projektu, ktorý bude mať historickú hodnotu.


Jubilejný kalendár má dva formáty (veľký a malý-stolový), ktoré sú predajné len spoločne ako súbor dvoch formátov. Kalendár bude možné objednať buď prostredníctvom farského úradu (spoločne) alebo i osobne vyplnením objednávkového formulára na adrese:  https://www.klokocov2020.grkatke.sk

Zbierka pre pútnické centrum v Klokočove

Zároveň túto aktivitu chceme pripojiť k úmyslu realizácie neuskutočnenej zbierky na Klokočov, ktorú sme mali plánovanú na 15.3.2020. Jej náhradný termín bude v nedeľu 6.12.2020.

PhDr. Marko Rozkoš, PhD. kancelár

Pridaj komentár

Celkový počet návštevníkov:  


Hit Counter provided by Los Angeles SEO